- TEFAL
- Ново

Цена
€255 29 / 499 30 лв
с ДДС
В Наличност


Вкусен домашен сладолед – 100% съобразен с вашия вкус! От вкусно сорбе, сладолед и джелато до замразено кисело мляко, смутита и други, машината за сладолед Dolci ви осигурява вкусни замразени изкушения у дома – точно така, както ги обичате.
Персонализирайте рецептите си с голямо разнообразие от топинги и приготвяйте идеалното количество всеки път.Възможностите са безкрайни!Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| Мощност, W | 1000 W |
| Програми | 6 programs for desserts (sorbet/ice cream/gelato/smoothies/frozen yogurt/extras) and 4 programs for drinks (cocktail/slushie/milkshake/frappe) |
| Обща вместимост на купата, l | 0.460 l |
| Материал на купата | Tritan BPA-free |
| Брой скорости | 1 speed |
| Импулсен режим | yes |
| Отделение за съхранение на кабела | - |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 17.5 x 30.5 x 38.5 cm |
| Тегло, kg | 7.70 kg |
| Цвят | White |
| Други | Incl: 3 x Spice Jar, 3 x Lid, 1 x Ice Cream Maker |
| Приложение | за дома |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Мощност, W | 1000 |
| Програми | 10 |
| Обща вместимост на купата, l | 0.460 |
| Материал на купата | Tritan |
| Брой скорости | 1 |
| Импулсен режим | Не |
| Отделение за съхранение на кабела | Не |
| Цвят | White |
| Приложение | за дома |
| Подкатегория | Кухненски уреди |
| Тегло | 7.70кг |
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.






